Pressroom

“Ben 10: Tam Gaz” dünyanın dört bir yanında

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10 çizgi filmi için yepyeni bir mobil oyun geliştirdi. Serinin takipçileri, Ben 10: Tam Gaz oyununda, Ben ve farklı güçlere sahip uzaylı karakterlere bürünerek dünyayı kurtarmaya çalışacak. Ben 10: Tam Gaz mobil oyunu Türkiye’de iOS ve Google Play platformlarından satın alınabilir.

Serinin baş karakteri Ben Tennyson’un hikayesi, Büyükbaba Max ve kuzeni Gwen ile birlikte hayatının en iyi yaz tatiline çıkması ile başlar. Tatilde, güçlü uzaylı kahramanlara dönüşmesini sağlayan Omnitrix adlı saati keşfeder. Ben10 Tam Gaz oyununda ise Ben, dünyayı kurtarmak için kötü niyetli dev robotlar, sihirbazlar ve tüm kötülük yapanlara karşı savaşır. Oyuncular, Ben ve dönüştüğü uzaylı kahramanlara bürünerek bu heyecan dolu dünyayı bizzat yaşama fırsatı bulacaklar.

Oyun, ilk aşamada beş uzaylı karakter ve 60 seviye ile başlıyor. Ben’in çizgi filmde yaşadığı maceralara göre yeni seviye ve karakterlerle güncellenmeye devam ediyor. Ben10: Tam Gaz’a eklenen oyun özellikleri ise şöyle;

• Çoklu karakter seçenekleri için uzaylı dönüşümleri
• Mobil cihazlar için optimize edilen 3D koşucu stili kumanda seçenekleri
• Omnitrix ve uzaylı güncellemeleri
• Mükemmel oyun değeri için çoklu seviye yolları

Siz de bu muhteşem heyecana ortak olmak istiyorsanız; iOS ve Google Play’den Ben 10: Tam Gaz oyununu satın alabilirsiniz. Ben 10’i ise hafta içi her gün 17:30 ve haftasonları 10:00’da Cartoon Network’te izleyebilirsiniz. 

Apple; https://itunes.apple.com/tr/app/ben-10-up-to-speed/id1159052944?ls=1&mt=8

Google Play; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turner.b10runner&hl=tr

Ben10: Tam Gaz tanıtımı için tıklayın https://www.youtube.com/watch?v=VtZ00JwFM0c

Cartoon Network Hakkında:
Turner Grubuna ait Cartoon Network, erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 6-12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 ve Powerpuff Girls yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 131 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:                                                                                                                                       
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24