Pressroom

Ben 10 ve Powerpuff Girls’ün yepyeni oyuncak setleri çocuklarla buluşuyor

Lego Group ve Giochi Preziosi işbirliği ile 20. yılını kutlayan Powerpuff Girls ve tüm dünyada bir efsane haline gelen Ben 10’in yepyeni ve birbirinden keyifli oyuncak setleri Türkiye’de çocuklarla buluşmaya devam ediyor.
Cartoon Network, sevilen çizgi filmi Powerpuff Girls’ün 20. Yılını birbirinden renkli, eğlenceli ve çok fonksiyonlu Lego setleriyle kutluyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup‘ın iki adet yeni Lego oyun seti bu bahar çocuklar için raflarda yerini alacak. Yeni Lego oyun setleriyle çocuklar hayal güçlerini kullanarak Powerpuff Girls’ün eğlence dolu maceralarını yeniden yaratabilecek.
Tüm dünyada milyonlarca çocuğun ilgiyle takip ettiği Ben 10’in yepyeni Omni-Gelişmiş uzaylı aksiyon figürleri Mart ayından itibaren oyuncak mağzalarında yerini alacak. Üstelik,  Ben 10’in Dört Kol’dan Ateş Topu’na farklı güçleri olan 10 farklı uzaylı kahramana dönüşmesini sağlayan Omnitrix saati, uzaylı maskeleri, 3 katlı Ben 10 Karavan oyun seti ve daha birçok aksiyon figürü çocukların hayal gücünü geliştirmeye devam ediyor.
Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Powerpuff Girls’ün ve 10 farklı uzaylıya dönüşerek aksiyon dolu maceralara atılan Ben 10’in birbirinden eğlenceli bölümleri hafta içi her gün Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.