Brand: Boomerang

Media Releases

(showing 3 of 3 results)

Türkiye’de çocuklar en çok köpek, kedi ve at beslemek istiyor

“At mı?”… Şaşırtıcı ama gerçek… Turner’ın sevilen çocuk kanalı, Boomerang’ın 6 ülkede yaptığı araştırma gösteriyor ki; çocukların evde en çok beslemek istediği hayvanlar arasında “at”lar en ön sıralarda yer alıyor.  Türkiye, Fransa, İtalya, Kuzey Afrika, İsviçre ve İngiltere’de yapılan araştırmaya Türkiye’den 12 yaş altı 501 çocuk katıldı. Çocuklarla ilgili keyifli ayrıntıların ortaya çıktığı araştırmaya göre; sosyal medyada popüler olan selfie çılgınlığı çocuklar arasında da yaygın. Türkiye’deki çocuklar evcil hayvan bakımı konusunda diğer ülkelerdeki akranlarına göre daha ilgili.

Happos Ailesi BOOMERANG’da başlıyor

Türkiye’nin yeni çocuk kanalı Boomerang, Happos Ailesi isimli yepyeni ve orijinal animasyon serisini çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor. 3 Ekim Pazartesi günü saat 16:20’de Boomerang ekranlarında olacak Happos Ailesi’ni hem çocuklar hem de aileler çok sevecek.

Boomerang, Türkiye’de 23 Nisan’da açılan ilk çocuk kanalı olacak

Türkiye’de Cartoon Network ile çocukların sevgisini kazanan Turner şimdi de yepyeni çocuk kanalı Boomerang ile eğlenceli içerikler sunmaya hazırlanıyor. Türkiye’de, çocukların bayramı 23 Nisan’da yayın hayatına başlayacak ilk çocuk kanalı olan Boomerang; birbirinden komik ve eğlenceli çizgi filmleriyle küçük büyük herkesin birlikte keyifle izleyeceği yeni adres olacak.