Brand: Cartoon Network

Media Releases

(showing 8 of 40 results)

Ben 10 ve Powerpuff Girls’ün yepyeni oyuncak setleri çocuklarla buluşuyor

Lego Group ve Giochi Preziosi işbirliği ile 20. yılını kutlayan Powerpuff Girls ve tüm dünyada bir efsane haline gelen Ben 10’in yepyeni ve birbirinden keyifli oyuncak setleri Türkiye’de çocuklarla buluşmaya devam ediyor.

Ünlüler çocuklarıyla Cartoon Network’ün ‘Hayal Gücü Stüdyoları’nda buluştu

Cartoon Network’ün hayal gücünü geliştiren muhteşem dünyası, şimdi www.hayalgucustudyolari.com ile çocuklarla buluşuyor. Bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyen çocuklar, Cartoon Network dünyasına girip, çizgi film yapımının tüm süreçlerini deneyimleyebilme, kendi karakterlerini çizip, senaryolarını oluşturabilme, birbirinden eğlenceli, öğretici video ve şovları izleme imkanı buluyor. Cartoon Network’ün bu çok özel ve muhteşem dünyası, yarıyıl tatilinde Emaar Square Mall’da çocuklarla buluştu.

CARTOON NETWORK TÜRKİYE 10 YAŞINDA

Cartoon Network’ün 10. Yaşına Özel 2008’den 2018’e En Sevilen Çizgi Filmler ve  Özlenen Karakterler Ocak Ayı Boyunca Ekranda Olacak

Çocuklar Cartoon Network Kış Festivali’yle Emaar Square’de Eğlenceye Doyacak!

Cartoon Network’ün sevilen çizgi film karakterleri; Anadolu Yakası'nın yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall’da kurulan dev platformda, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarla buluşuyor. 24 Aralık’a kadar devam edecek Cartoon Network Kış Festivali’nde çocuklar; Powerpuff Girls, Ben 10, Kral Şakir, Gumball ve Adventure Time kahramanları ile tanışmanın yanı sıra birbirinden eğlenceli aktivitelerle sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Cartoon Network’ten Çocuklara Yılbaşı Sürprizi

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network yeni yılı bol ödüllü bir yarışmayla kutluyor. 7-24 Aralık tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr adresinde, Cartoon Network’ün en sevilen çizgi filmleriyle ilgili sorulara yanıt verenler arasından seçilecek 50 kişi yılbaşı ödüllerinin sahibi olacak. İçinde sürpriz hediyelerin yer aldığı Cartoon Network yılbaşı hediye paketi,  Ben 10 bilgisiyar oyunu indirme kodları ve 1 ay geçerli TV+ üyeliği Cartoon Network web sitesinde kazananları bekliyor.

CARTOON NETWORK’ÜN YENİ YARIŞMA PROGRAMI BEN 10 MÜCADELE ZAMANI’NIN GALASINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in yepyeni yarışma programı “Ben 10 Mücadele Zamanı” ünlü oyuncu Sercan Badur’un eğlenceli ve enerji dolu sunumuyla 18 Kasım’da Cartoon Network’te başlıyor. Her Cumartesi saat 10:30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın galası,  ünlü isimlerin katılımıyla Kanyon sinema salonunda gerçekleşti. Büyük ilgi gören yarışma programı izleyenlerden tam not aldı.

Çocuklar Powerpuff Girls ile Ege Perla’da eğlenceye doyacak

Ege Perla, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network ile tüm çocukları eğlenceye davet ediyor. 23-26 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da yer alacak oyun platformunda çocuklar, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı bulacak. Powerpuff Girls’ün en sevilen mobil oyunlarını oynama fırsatı bulacak olan çocuklar; yurtdışında özel olarak tasarlanan sanal gerçeklik oyunu ile kendi Powerpuff karakterini oluşturup, Powerpuff Girls ile eğlenceye doyacak. Resim atölyesi, boyama atölyesi, TV izleme köşesi Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları bekliyor.

Büşra Pekin, PowerPuff Girls için Stüdyoya Girdi

Ünlü oyuncu Büşra Pekin; Cartoon Network’ün tüm dünyada sevilerek izlenen çizgi filmi PowerPuff Girls’de yepyeni bir karaktere sesiyle hayat verdi. İzleyiciler yeni sezonda 4. Powerpuff Kızı Bliss ile Büşra Pekin’in sesiyle tanışacak.
Cartoon Network’ün yayınlandığı her ülkede ünlü bir ismin Bliss’i seslendirdiği projede, Büşra Pekin tüm ülkeler arasında en çok beğenilen isimlerden biri oldu.