Brand: Cartoon Network

Media Releases

(showing 8 of 27 results)

23 NİSAN’DA CARTOON NETWORK YAYININI 50 BİN ÇOCUK BELİRLEDİ

#CartoonNetwork23Nisan

Çocuklar, 23 Nisan’da Cartoon Network’te izleyecekleri programları kendileri belirledi. www.cartoonnetwork.com.tr sitesini ziyaret eden 50 bin çocuk, sevdiği çizgi filmleri belirterek yayın akışını oluşturdu. Çocukların ilk sıralara Gumball, Teen Titans Go, Sürekli Dizi ve PowerPuff Girls’ü yerleştirdiği en sevilen programlar, 23 Nisan’da gün boyunca ekranda olacak.

23 NİSAN’DA CARTOON NETWORK YAYININI ÇOCUKLAR BELİRLEYECEK

#CartoonNetwork23Nisan

Cartoon Network, 23 Nisan yayın akışını www.cartoonnetwork.com.tr üzerinden çocukların vereceği cevaplarla belirliyor. 10 – 19 Nisan arasında siteyi ziyaret eden her çocuk, sevdiği çizgi filmleri belirterek yayın akışını oluşturabilecek. Çocuklar tarafından en çok sevilen sıralamasına giren yayınlar, 23 Nisan’da gün boyunca ekranda olacak.

Cartoon Network’ten Ücretsiz Mobil Uygulama: PowerPuff Girls Hikayeni Yarat

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün, yepyeni mobil uygulaması “Hikayeni Yarat” ile tüm çocuklar seçtikleri Powerpuff Girls karakterleriyle maceralarını oluşturabilir, seslendirebilir ve sevdikleriyle paylaşabilirler. Powerpuff Girls Hikayeni Yarat uygulamasını iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilinir.

CARTOON NETWORK KIZLARI İLK DEFA BİRARADA

#CNkızları

Akıllı, eğlenceli, tatlı, ve yaratıcı kızlar ekran başına! Cartoon Network; sevilen programlarında yer alan kız karakterlerin renkli hikayelerine yer veren Cartoon Network Kızları Özel Kuşağı’nı hazırladı. Bu özel kuşak, 6 – 31 Mart tarihleri arasında hafta içi her gün 15:30 – 16:30 saatleri arasında ekranda olacak.

PowerPuff Girls Oyuncakları Türkiye’de !

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi PowerPuff Girls muhteşem oyuncaklarıyla artık Türkiye’de. Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın çift taraflı oyun setleri,  birbirinden renkli interaktif peluşları ve daha birçok oyuncağı

Toyzz Shop oyuncak mağazalarında raflardaki yerlerini aldı.

“Ben 10: Tam Gaz” dünyanın dört bir yanında

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10 çizgi filmi için yepyeni bir mobil oyun geliştirdi. Serinin takipçileri, Ben 10: Tam Gaz oyununda, Ben ve farklı güçlere sahip uzaylı karakterlere bürünerek dünyayı kurtarmaya çalışacak. Ben 10: Tam Gaz mobil oyunu Türkiye’de iOS ve Google Play platformlarından satın alınabilir.

63 okul, 25 bin öğrenci “Zorba Olma Kanka Ol” dedi

#ZorbaOlmaKankaOl                                                                      

Cartoon Network Türkiye’nin; çocuklar arasında akran zorbalığına dikkat çekmek üzere yola çıkan ve kısa sürede büyük yankı uyandıran “Zorba Olma Kanka Ol” projesi, ilk yılında 22 şehirde 63 okul ve 25 binin üzerinde öğrenciye ulaştı. www.zorbaolmakankaol.com web sayfasından verdiği bilgiler ve 3 Adam’ın desteğiyle başlayan proje, ikinci yılına popüler Youtube fenomenlerinin katkısıyla giriyor.

Cartoon Network BAFTA'da 3 ödül kazandı.

Türkiye’nin sevilen çocuk kanalı Cartoon Network Uluslararası BAFTA Çocuk Ödülleri’nde 3 heyecan verici ödüle layık görüldü. Cartoon Network; küçük büyük herkesin ilgiyle izlediği Gumball ile En İyi Animasyon ve En İyi Yazar, “Kafadar Ayılar” ile ise En iyi Uluslararası Program ödülünü kazandı.