Pressroom

Happos Ailesi BOOMERANG’da başlıyor

Türkiye’nin yeni çocuk kanalı Boomerang, Happos Ailesi isimli yepyeni ve orijinal animasyon serisini çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor. 3 Ekim Pazartesi günü saat 16:20’de Boomerang ekranlarında olacak Happos Ailesi’ni hem çocuklar hem de aileler çok sevecek.

Happos Ailesi; bünyesinde Türkiye’de de yayın yapan Cartoon Network, Boomerang ve CNN International’ı bulunduran Turner’ın ilk orijinal dizisi olma özelliği taşıyor. Diyalogsuz ve kısa metrajlı bu harika ve renkli animasyon serisi, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de Boomerang’da gösterime girecek. 3 Ekim’de ekranlarda olacak seri; Avrupa safari parkında bir kabin içerisinde yaşayan Happos ailesinin maceralarını eğlenceli bir dille anlatıyor.

Sabahları park ziyarete açılır, ziyaretçiler Happos’ların önünden geçer ve onları kah çamurda debelenirken, kah havuz kenarında tembel bir şekilde yatarken, kah bir ağacın gölgesinde fotoğraflarlar. Son araba da safari parkını terk edip kapılar ziyaretçilere kapandığında ise Happoslar çamurdan çıkıp tembelliklerinden sıyrılır ve elbiselerini giyinirler. Artık Happoslar için çılgınca ve deli dolu vakit geçirme zamanı gelmiştir.

İkişer dakikalık 20 bölümden oluşan dizi; aya uçmaya dair hayaller kuran Astro Happos ya da gözü pek bir kahraman olmaya çalışan Stunt Happos veya Ballerina ve Bollywood ile ölesiye dans etmek isteyen Party Happos’un kahkahalarla izleyeceğiniz keyifli hikayelerini ekranlarınıza taşıyor.

Dünyaca bilinen İtalya’nın en önemli markalarından Ferrero ortaklığı ile İngiliz animasyon şirketi Spider Eye tarafından canlandırılan sevimli Happos karakterleri aynı zamanda boomerangtv.com.tr adresinde, oyunlarda ve Youtube’un da dahil olduğu çeşitli interaktif dijital platformlarda çocuklarla birlikte olacak.

Turner EMEA Eğlence ve Strateji Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İçerik Genel Müdürü Patricia Hidalgo seriye dair: “Happos Ailesi, Boomerang kanalına yüksek kalitede yeni bir içeriğin getirilmesine ilişkin çabamızın büyük bir göstergesidir. Çizgi film ağında Cartoon Network’ten sonra ikinci bir amiral gemisi Boomerang olarak bir marka oluşturmaya devam ediyoruz. Bu proje ayrıca İngiltere’deki ve tüm dünyadaki her iki kanal için de orijinal bir içerik yatırımı oldu. Boomerang ve izleyicilerinin temsil ettiği kültürel aile değerlerini gerçekten paylaşan Ferrero ve animasyonda harika bir iş çıkaran Spider Eye ile güçlerimizi birleştirmekten büyük heyecan duyuyoruz” dedi. 

Happos Ailesi, 3 Ekim Cumartesi günü saat 16:20 de Boomerang TV’de olacak.

EMEA BOOMERANG HAKKINDA
Turner Boomerang klasikleşmiş ve modern çizgi filmleri 24 saat uydu ve kablolu yayınla sunan bir eğlence kanalıdır. Boomerang, hedef kitlesinde bulunan 4-11 yaş aralığındaki erkek ve kız çocuklarına ve onların ailelerine, Scooby-Doo, The Tom and Jerry Show, Garfield, Müfettiş Gadget ve Looney Tunes gibi en çok sevilen çizgi filmleri sunuyor. Boomerang, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 60 ülkede 15 dilde 55 milyon izleyiciye yerelleşmiş hizmet sunmaktadır. Boomerang Time Warner bünyesinde yer alan bir Turner markasıdır.