Pressroom

Çocuklar Cartoon Network Kış Festivali’yle Emaar Square’de Eğlenceye Doyacak!

Cartoon Network’ün sevilen çizgi film karakterleri; Anadolu Yakası'nın yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall’da kurulan dev platformda, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarla buluşuyor. 24 Aralık’a kadar devam edecek Cartoon Network Kış Festivali’nde çocuklar; Powerpuff Girls, Ben 10, Kral Şakir, Gumball ve Adventure Time kahramanları ile tanışmanın yanı sıra birbirinden eğlenceli aktivitelerle sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Çocuklar Adventure Time Kar Macerası’nda buz diyarının tadını çıkarırıken, Ben 10 uzaylılara dönüşme oyunuyla birbirinden farklı karakterlere dönüşmenin heyecanını yaşayacak. Powerpuff Girls yüz boyama atölyesi, kaydırak eğlencesi, iPad oyun atölyesi ve daha birçok sürpriz Cartoon Network Kış Festivali’nde çocukları bekliyor. Cartoon Network ve Emaar Square Mall; tüm çocukları macera dolu Kış Festivali’nde eğlenmeye davet ediyor.
Powerpuff Girls, Ben 10, Adventure Time, Gumball, Kafadar Ayılar, Kral Şakir ve daha birçok sevilen çizgi film, yepyeni ve macera dolu bölümleriyle Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor. Ayrıca birbirinden eğlenceli klipler, oyunlar ve daha fazlası cartoonnetwork.com.tr web sitesinde.
Cartoon Network Kış Festivali:
Yer: Emaar Square Mall (Anadolu Yakası - Çamlıca)
Tarih: 16 – 24 Aralık 2017

 

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:                                                                                                            
ManolyaMansuroğlu-LeoPR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24