Pressroom

Çocuklar Powerpuff Girls ile Ege Perla’da eğlenceye doyacak

Ege Perla, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network ile tüm çocukları eğlenceye davet ediyor. 23-26 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da yer alacak oyun platformunda çocuklar, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı bulacak. Powerpuff Girls’ün en sevilen mobil oyunlarını oynama fırsatı bulacak olan çocuklar; yurtdışında özel olarak tasarlanan sanal gerçeklik oyunu ile kendi Powerpuff karakterini oluşturup, Powerpuff Girls ile eğlenceye doyacak. Resim atölyesi, boyama atölyesi, TV izleme köşesi Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları bekliyor.

Ege Perla ve Cartoon Network; çocuklar için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 23-26 Kasım’da İzmir Ege Perla’da çocuklara özel kurulacak dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff kızlarıyla tanışma ve birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenme imkanına sahip olacak.

Powerpuff Girls için yurtdışında özel olarak tasarlanan sanal gerçeklik oyunu ile çocuklar; birbirinden farklı özelliklere sahip Powerpuff karakterlerine dönüşecek. Sanal oyun alanında seçtikleri Powerpuff kızının gücüne sahip olarak bu özel deneyimi yaşayacak çocukların ekran görüntüleri etkinlik sırasında ailelere e-post olarak gönderilecek.

Bu özel deneyimin yanı sıra; çocukların bir kısmı resim atölyesinde el becerilerini sergilerken bir kısmı da yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi doyasıya yaşayacak.

23 Kasım- 26 Kasım tarihleri arasında Ege Perla’da Powerpuff Kızları ile muhteşem eğlence fırsatını kaçırmayın.