Pressroom

Adventure Time’ın renkli dünyası şimdi DeFacto, Zara ve D&R’da

Rengarenk tişörtler, birbirinden keyifli bardak ve mataralar, yumuşacık yastıklar ve teknolojik küçüklere renkli mi renkli mousepadler... Cartoon Network’ün ilgiyle izlenen çizgi filmlerinden Adventure Time’ın maceradan maceraya koşan karakterleri Jake, Finn ve arkadaşları DeFacto, Zara ve D&R’da küçük hayranları ile buluşuyor.
Cartoon Network’ün sevilen karakterlerinin bir arada olduğu “Adventure Time”ın starlarının yer aldığı lisanslı ürünler DeFacto, Zara ve seçili D&R mağazalarında küçük hayranlarını bekliyor. OOO Diyarı’nda başlayan macera, dostluk ve eğlence Adventure Time karakterlerinin bulunduğu birbirinden keyifli tişörtler, bardak ve mataralar, yastık ve mousepadler ile artık hep yanınızda olacak.

“Adventure Time” karakterlerinin yer aldığı lisanslı ürünler aynı zamanda çocuklar için eğlenceli ve unutulmaz bir hediye alternatifi. Yaklaşan okul sezonu öncesi çocuklarını mutlu etmek isteyen ebeveynler, Adventure Time lisanslı ürünleri için DeFacto, Zara ve D&R mağazalarını ziyaret edebilir.
Not: Adventure Time lisanslı ürünler stoklarla sınırlıdır.

Cartoon Network hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24