Pressroom

ADVENTURE TIME HEYECANI BAŞLADI

Cartoon Network’ün en sevilen karakterlerinin bir arada olduğu Adventure Time macera, dostluk ve eğlence dolu bölümleriyle 14 Eylül’de ekranlara döndü.
Cartoon Network’ün Türkiye’de ilgiyle izlenen çizgi filmlerinden Adventure Time, kısa bir molanın ardından izleyenlerine yeniden merhaba dedi.Büyük bir hayran kitlesine ulaşan karakterleri ve heyecan dolu maceralara sürükleyenbölümleriyle Adventure Time yeni sezonda da büyük küçük herkesiekrana kilitleyecek. 14 Eylül’de yeni sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkanAdventure Time’ın aksiyon dolu maceraları hafta içi her gün saat 17:00’daekranlarda olacak.
OOO Diyarı’nda daha fazla macera yaşamaya hazır mısın?
Dünya çapında her yaştan hayran kitlesine sahipAdventure Time, bu sezonda da başta çocuklar olmak üzere herkesi OOO Diyarı’nda maceralarla buluşturacak. Buz Kralı’nın yeni planlarınaFinn ve Jake nasıl karşılık verecek? Prenses Ciklet ve diğer arkadaşları Finn ve Jake’e yardım edebilecek mi? Merak ve heyecan dolu maceralarıyla Adventure Time, yeni sezonda datüm gerçek kahramanları bu maceraya ortak olmaya davet ediyor.
Adventure Time sevenlere bir müjde de DeFacto’dan
Türkiye’nin enerjik markası DeFacto çocuk koleksiyonunda ilk kez lisans kullanımınıAdventure Time ile gerçekleştirdi. Finn ve Jake başta olmak üzere Adventure Time karakterleri heyecan ve macera dolu halleriyle DeFacto Çocuk Koleksiyon’nda yerini aldı.
Adventure Time özelinde 150’den fazla noktada gerçekleştirilecek Cartoon Network ve Defacto işbirliği, yeni sezonda izleyicilerini sadece ekran başında değil gerçek hayatta da OOO Diyarı’nda hissettirecek.

 

Cartoon Network hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli  ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Leo PR/ Manolya Mansuroğlu
Tel: 0(212)373 40 18 /GSM: +90 530 500 3724
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com