Pressroom

Büşra Pekin, PowerPuff Girls için Stüdyoya Girdi

Ünlü oyuncu Büşra Pekin; Cartoon Network’ün tüm dünyada sevilerek izlenen çizgi filmi PowerPuff Girls’de yepyeni bir karaktere sesiyle hayat verdi. İzleyiciler yeni sezonda 4. Powerpuff Kızı Bliss ile Büşra Pekin’in sesiyle tanışacak.
Cartoon Network’ün yayınlandığı her ülkede ünlü bir ismin Bliss’i seslendirdiği projede, Büşra Pekin tüm ülkeler arasında en çok beğenilen isimlerden biri oldu.

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi PowerPuff Girls çok özel sürprizlerle yeni sezona “merhaba” diyor. PowerPuff Girls fanları çizgi filmin yeni sezonunda 4. Powerpuff’la tanışacak. Her zaman güler yüzü ve sempatikliğiyle bilinen ünlü oyuncu Büşra Pekin, Powerpuff Girls’ün yeni karakteri Bliss’i seslendiriyor.

Büşra Pekin ile PowerPuff Girls seslendirme çekimleri ve kamera arkası, keyifli anlara sahne oldu. Büşra Pekin’e çekimler sırasında kendisine sürpriz yapan Powerpuff Girls kostüm karakterleri de eşlik etti. Tüm bu eğlenceli anları Cartoon Network Türkiye Facebook Sayfası, Youtube Kanalı ve Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Büşra Pekin’in sesiyle hayat verdiği Bliss ile uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls’ün eğlence ve macera dolu yepyeni bölümleri;  23 Ekim saat 18.30’da Cartoon Network’te  başlayacak. Powerpuff Girls’ün yeni bölümleri hafta içi 13.30 ve 18.30, hafta sonu ise 09.30 ve 19.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşmaya devam edecek .

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-14 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 142 milyonu aşkın hanede, 19 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24