Pressroom

Ben 10 efsanesi Cartoon Network’te başlıyor

#KahramanlıkZamanı

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları 29 Ekim’den itibaren her Cumartesi saat 13:00’te Cartoon Network ekranlarında olacak.

Kötü adamlar ortalığı karıştırdığında, onlara dur diyecek bir kahraman gerekir. Tüm dünyada çocukların ilgiyle izlediği fenomen çizgi film Ben 10 ile şimdi kahramanlık zamanı. Dönüşüm 29 Ekim’de Cartoon Network’de başlıyor.

Ben 10’in yeni sezonunda çocukları büyük sürprizler bekliyor. Ben, Büyükbaba Max, kuzeni Gwen ve yepyeni 10 müthiş uzaylı arkadaşının yardımıyla dünyayı kurtardığı yeni maceralara atılıyor. Omnitrix’i sayesinde, içinde bulunduğu duruma göre lazer dahi geçirmeyen Dört Kol’dan alevli yumruklarıyla Ateş Topu’na, gelmiş geçmiş en hızlı uzaylı Şimşek Hız’dan evrendeki en sert maddeye sahip Elmas Kafa’ya farklı güçleri olan 10 uzaylı kahramana dönüşerek kötülükle savaşıyor.

Cartoon Network'de 2008 yılında yayına giren Ben 10 oyunları ile de çok fazla ilgi görüyor. http://ben10.cartoonnetwork.com.tr/ adresinden Ben 10 ile ilgili en güncel bilgiler, Ben 10’in dönüştüğü ve bu şekilde dünyayı kurtardığı müthiş güçlere sahip 10 uzaylı kahraman hakkında tüm bilgilere ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca Ben 10 oyunları, birbirinden özel videolar ve çıkartmalar yer alıyor. Üstelik çocuklar 28 Ekim’de Ben 10’in iki tam bölümünü de http://ben10.cartoonnetwork.com.tr/ ‘den izleyebilecek.

Bünyesinde Türkiye’de de yayın yapan Boomerang ve CNN International’ı da bulunduran Turner’ın sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, orijinal içerikleriyle çocukların çok özel ve renkli dünyasına giriyor. Cartoon Network, Ben 10 efsanesini yeni sezonda da izleyicileriyle buluşturuyor.

#KahramanlıkZamanı

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.