Pressroom

Ben 10 Efsanesiyle “Okula Dönüş” çok eğlenceli

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network ve Emaar Square Mall çocuklar için bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Tüm dünyada çocukların ilgiyle takip ettiği Ben 10; Anadolu Yakası'nın yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall’da kurulacak dev platformda, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarla buluşuyor. 15 – 17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Ben 10 etkinliğinde çocuklar; birbirinden güçlü uzaylı kahramanlara sanal ekranda dönüşmenin heyecanını yaşarken, özel şovlarla sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Anadolu Yakası'nın yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall’da kurulan dev platformda; efsane Omnitrix ile Ben 10’in 4 uzaylı kahramanından birine sanal ekranda dönüşme deneyimi yaşayacak olan çocuklar, kostüm karakterlerle de tanışma fırsatı bulacak. Yıldırım Gülle’yle Mini Bowling Oyunu, Ateş Topu’yla Hedef Vurma Oyunu, yepyeni Ben 10 oyuncaklarıyla oyun atölyesi ve daha birçok sürpriz Ben 10’le okula dönüş eğlencesinde çocukları bekliyor. Cartoon Network ve Emaar Square Mall; tüm çocukları macera dolu Ben 10 dünyasında eğlenmeye davet ediyor.
Yer: Emaar Square Mall (Anadolu Yakası - Çamlıca)
Tarih: 15 – 17 Eylül 2017
Saat: 11.00 – 20.00

Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yeni bölümleri hafta içi her gün saat 10:00'da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.
Ben 10'in birbirinden eğlenceli oyunları, klipleri ve aktivitelerini ben10.cartoonnetwork.com.tr adresinde bulabilirsiniz.
Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24