Pressroom

Ben 10 oyuncakları Türkiye’de!

Cartoon Network’ün efsane çizgi filmi Ben 10’in birbirinden eğlenceli oyuncakları Türkiye’de satışa çıktı. Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in aksiyon figürleri, uzaylı maskeleri, 3 katlı Ben 10 Karavan oyun seti ve daha birçok oyuncağı seçkin oyuncak mağazalarında raflardaki yerlerini aldı.

Ben 10 şimdi macera dolu, eğlenceli ve çok fonksiyonlu oyuncaklarıyla çocukların hayal gücünü tetikleyecek. Çocuklar artık dev figürler, uzaylı maskeleri, 3 katlı Ben 10 Karavan oyun seti ve daha birçok Ben 10 oyuncağı ile kendi kahramanlık hikayelerini oluşturacak. Ben 10’in; Dört Kol’dan Ateş Topu’na, Şimşek Hız’dan Elmas Kafa’ya farklı güçleri olan 10 farklı uzaylı kahramana dönüşmesini sağlayan Omnitrix saati de Ağustos ayından itibaren seçkin oyuncak mağazalarında yerini alacak.

Ben 10 ve dönüştüğü birbirinden güçlü 10 uzaylı kahramanın aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları hafta içi her gün saat 10:00 ve 17:00’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor. Herbir uzaylının kendi maceralarının yer aldığı “Ben 10 Uzaylı Zamanı” özel kuşağı da haftasonları saat 13.00 – 14.00 arasında Cartoon Network’te.

Tüm dünyada çocukların ilgiyle takip ettiği Ben 10 ile ilgili en güncel haberleri www.cartoonnetwork.com.tr adresinden takip edebilir, maceraya ortak olmak için Ben 10 Tam Gaz mobil oyununu iOS ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-12yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 ve Powerpuff Kızları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24