Brand: Boomerang

Media Releases

(showing 5 of 5 results)

Boomerang TV’den çocuklara 23 Nisan hediyesi!

Eğlenceli, komik ve neşeli çizgi filmlerin buluşma adresi Boomerang TV, çocukları unutamayacakları bir deneyim için 14-29 Nisan tarihleri arasında Emaar Square Mall’a davet ediyor. Boomerang TV, Tom ve Jerry, Scooby Doo, Sevimli Kahramanlar ve Oz Büyücüsü gibi en sevilen çizgi film karakterleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı iki hafta sürecek bir festival havasında kutluyor. 

BOOMERANG’DAN ÇOCUKLAR İÇİN ÖDÜLLERLE DOLU YILBAŞI YARIŞMASI

Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Müfettiş Gadget ve Happos Aile gibi en sevilen çizgi filmlerle çocukları ekran başına toplayan Boomerang, yeni yılı bol ödüllü bir yarışmayla kutluyor.
4 – 18 Aralık tarihleri arasında www.boomerangtv.com.tr adresinde en sevilen Boomerang karakterleriyle ilgili sorulara yanıt veren 50 kişi ödüllerin sahibi olacak. İçi sürprizlerle dolu yılbaşı hediye paketi ve  12 aylık Tivibu Go üyeliği Boomerang websitesinde çocukları bekliyor.

Türkiye’de çocuklar en çok köpek, kedi ve at beslemek istiyor

“At mı?”… Şaşırtıcı ama gerçek… Turner’ın sevilen çocuk kanalı, Boomerang’ın 6 ülkede yaptığı araştırma gösteriyor ki; çocukların evde en çok beslemek istediği hayvanlar arasında “at”lar en ön sıralarda yer alıyor.  Türkiye, Fransa, İtalya, Kuzey Afrika, İsviçre ve İngiltere’de yapılan araştırmaya Türkiye’den 12 yaş altı 501 çocuk katıldı. Çocuklarla ilgili keyifli ayrıntıların ortaya çıktığı araştırmaya göre; sosyal medyada popüler olan selfie çılgınlığı çocuklar arasında da yaygın. Türkiye’deki çocuklar evcil hayvan bakımı konusunda diğer ülkelerdeki akranlarına göre daha ilgili.

Happos Ailesi BOOMERANG’da başlıyor

Türkiye’nin yeni çocuk kanalı Boomerang, Happos Ailesi isimli yepyeni ve orijinal animasyon serisini çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor. 3 Ekim Pazartesi günü saat 16:20’de Boomerang ekranlarında olacak Happos Ailesi’ni hem çocuklar hem de aileler çok sevecek.

Boomerang, Türkiye’de 23 Nisan’da açılan ilk çocuk kanalı olacak

Türkiye’de Cartoon Network ile çocukların sevgisini kazanan Turner şimdi de yepyeni çocuk kanalı Boomerang ile eğlenceli içerikler sunmaya hazırlanıyor. Türkiye’de, çocukların bayramı 23 Nisan’da yayın hayatına başlayacak ilk çocuk kanalı olan Boomerang; birbirinden komik ve eğlenceli çizgi filmleriyle küçük büyük herkesin birlikte keyifle izleyeceği yeni adres olacak.