Pressroom

Boomerang TV’nin efsane karakterleri Cartoon Network’te

Komedi ve maceranın buluştuğu Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını Boomerang Kuşağı ile kutluyor. Boomerang TV’nin en sevilen karakterlerinin bir araya geldiği bu özel kuşak ile Cartoon Network’ün renkli dünyası, daha da renkleniyor. Her gün 12.00’de Cartoon Network’te izlenebilecek Boomerang Kuşağı’nda; Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Mr. Bean, Scooby Doo  ve daha birçok çizgi film ile çocukları kahkaha dolu saatler bekliyor.

Boomerang TV’nin efsanevi karakterleri, Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor. Türkiye’deki 10’uncu yılını 23 Nisan coşkusu ile birleştiren Cartoon Network, Boomerang Kuşağı’yla çocuklara eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bugs Bunny ve Daffy Duck’ın en komik anları, Tom ve Jerry’nin eğlenceli kovalamacası, Grizzy ve Lemmingler’in çekişmeli mücadelesi, Sakin Ol Scooby Doo’yla gizem dolu maceralar ve Mr Bean’in en komik halleri         her gün 12.00’de Cartoon Network Boomerang Kuşağı’nda aileleri ekran başında bir araya getirecek.

Eğlencenin devamı cartoonnetwork.com.tr’de
Çocuklar, Cartoon Network’ün birbirinden eğlenceli çizgi filmleri, klipleri, oyunları ve daha fazlasına www.cartoonnetwork.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.  1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.