Pressroom

Burak Kut, kızı Aden ile Kral Şakir için stüdyoya girdi

Ünlü sanatçı Burak Kut, Babalar Günü’ne özel kızı Aden ile birlikte Kral Şakir için stüdyoya girdi. Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir’in Babalar Günü’ne özel bölümünde seslendirme yapan Burak Kut ve kızı Aden’e çizgi dizinin yapımcısı Varol Yaşaroğlu’nun yanı sıra, kostüm karakterler Kral Şakir ve akıllı kız kardeşi Canan eşlik etti.

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir Babalar Günü’ne özel bir bölümle ekranlara gelecek. Bu özel bölümde ünlü sanatçı Burak Kut ve kızı Aden de sesleriyle yer alacak.

Seslendirme için stüdyoya giren baba-kızı çizgi dizinin yaratıcısı ve yapımcısı Varol Yaşaroğlu ile  kostüm karakterler Kral Şakir ve kız kardeşi Canan da yalnız bırakmadı. Keyifli anlara sahne oldan buluşmada Kral Şakir karakterleri ve Varol Yaşaroğlu ile unutulmaz bir gün yaşayan Burak Kut ve kızı Aden’in mutluluğu ve neşesi görülmeye değerdi.

Ünlü sanatçı Burak Kut, Cartoon Network ve Kral Şakir aracılığı ile tüm babaların bu özel gününü kutlarken kızıyla böyle keyifli bir deneyim yaşamanın tarifsiz bir mutluluk olduğunu söyledi. Cartoon Network’te yayınlanacak bölüm baba-kız için de unutulmaz bir “Babalar Günü” hatırası oldu. 

Burak Kut ve kızı Aden’in seslendirmesiye Babalar Günü’ne özel Kral Şakir bölümü 19 Haziran 13.00’da  sadece Cartoon Network’te olacak.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 6-12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.