Pressroom

Cartoon Network’ün yarı yıl etkinliğinde ünlü isimler çocuklarıyla çocuk oldu

Ünlü isimler çocukları için İstinye Park’ta Cartoon Network’ün keyifli etkinliğinde buluştu. Irmak Ünal, Saadettin Saran, İkbal Gürpınar dev kepçeyle sürpriz kutusuna sarktı, çocuklarının yönlendirmesiyle hediyeleri onlar için kaptı. 1 Şubat’a kadar sürecek etkinlikte, aileler dev sürpriz kutu Toon Machine etkinliğinde hem eğleniyor hem de Cartoon Network’ün sevilen  maskotlarıyla tanışma imkanı yakalıyorlar.
Ünlü isimlerin çocukları ve yeğenleriyle birlikte katıldığı etkinlik keyifli anlara sahne oldu. Etkinliğe Irmak Ünal 5 yaşındaki kızı Kayla ile katıldı. Dev kepçeyle sürpriz kutusuna sarkan Ünal, kızı Kayla ve oğlu Vadi için sürpriz hediyeler kazandı.
İşadamı Saadettin Saran da bu heyecanı yeğeniyle birlikte yaşadı. Dev kepçeyle Toon Machine’e sarkan Saran, yeğeni için oyuncak yakalamaya çalıştı ve başarılı da oldu.
Ünlü sunucu İkbal Gürpınar da etkinliğe katılan isimler arasındaydı. Gürpınar kepçeye, oğlu kumandanın başına geçti. Gürpınar büyük bir mücadele ile oğlu için hediyeyi kaptı. Ünlü sunucunun zafer heyecanı görülmeye değerdi.
Cartoon Network’ün etkinliğinin bir diğer önemli konuğu ise Kanada Konsolosu Andrew R. Smith’ti. Esprili tavırlarıyla dikkat çeken Kanada Konsolosu etkinliğe neşe kattı.
Cartoon Network’ün dev sürpriz kutusu “Toon Machine” ve birbirinden eğlenceli aktiviteler,  1 Şubat’a kadar İstinye Park’ta ailelere eşsiz anılar yaratacak. “Toon Machine”e dev bir vinçle sarkıp çocukların yönlendirmesiyle hediye havuzundan sürpriz hediyeleri kapmaya çalışan aileler, yarı yıl tatilinde keyifli zaman geçirmenin tadını çıkaracaklar. Çocuklar Toon Machine’in yanı sıra Cartoon Network  maskotlarıyla da tanışma imkanı yakalayacaklar. Hem çocuklar hem de büyükler bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacaklar.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.