Pressroom

CARTOON NETWORK’ÜN YENİ YARIŞMA PROGRAMI BEN 10 MÜCADELE ZAMANI’NIN GALASINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in yepyeni yarışma programı “Ben 10 Mücadele Zamanı” ünlü oyuncu Sercan Badur’un eğlenceli ve enerji dolu sunumuyla 18 Kasım’da Cartoon Network’te başlıyor. Her Cumartesi saat 10:30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın galası,  ünlü isimlerin katılımıyla Kanyon sinema salonunda gerçekleşti. Büyük ilgi gören yarışma programı izleyenlerden tam not aldı.

Tuğba Ünsal, Barış Kılıç, Barış Falay, Burak Hakkı, Seçkin Piriler, Ebru Destan, Aslı Tandoğan, Deniz Barut, Meral Kaplan, Ceren Aksan, Nazlı Dereli, Şebnem Işık Ersoy, Neslihan Kozanoğlu ve çocuk oyuncular Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Zeynep Selimoğlu, Efe Aydın, Ceren Reis’in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada aileler; hem Sercan Badur sunumuyla Ben 10 Mücadele Zamanı’nı izleme imkanı buldu hem de çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkardı. Kendileri için oluşturulan renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol sürprizli alanda Ben ve Ateş Topu kostüm karakteri ile tanışan çocuklar; Ben 10 Mücadele Zamanı yarışmasından özel olarak getirilen dijital oyunu dev ekranlarda oynayarak yarışma atmosferini  deneyimledi. Çocuklar gerçek zamanlı Ben 10 Mücadele Zamanı oyununda  maceraya atılırken, onları keyifle izleyen aileleri de bu heyecana ortak oldu.

Cartoon Network’te Sercan Badur’un sunumu ile Ben 10 Mücadele Zamanı’nı izleyenler;  her bölümde iki takımın keyifli ve aksiyon dolu mücadelesine tanıklık edecek. 20 aile, 40 çocuğun katıldığı yarışmada, ebeveyn ve çocuklardan oluşan takımlar, hafıza ve bilgiye dayalı oyunların yanı sıra fiziksel yeteneklerini de sergiliyor. Dev ekranda gizlenen uzaylı kahramanları bularak en yüksek puanı almaya çalışan yarışmacılar her kategoride ayrı bir maceraya atılıyor. Meydan okuma ve düellolar, final oyunu dev omnikürede son buluyor. Kazananlar Ben 10 oyuncaklarından oluşan çok özel hediye paketi ve teknoloji ödüllerinin sahibi oluyor.

Ünlü oyuncu Sercan Badur’un sunumuyla aksiyon ve eğlence dolu yepyeni yarışma Ben 10 Mücadele Zamanı her Cumartesi saat 10:30’da sadece Cartoon Network ekranlarında olacak.

Tüm dünyada çocukların ilgiyle takip ettiği Ben 10‘in en eğlenceli oyunları ve klipleri ben10.cartoonnetwork.com.tr adresinden takip edebilir, maceraya ortak olmak için Ben 10 Tam Gaz mobil oyununu iOS ve Google Play’den indirebilirsiniz.

#ben10mücadelezamanı

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-14 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 142 milyonu aşkın hanede, 19 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24