Pressroom

CARTOON NETWORK’TEN ÇOCUKLARA BAYRAMDA ADVENTURE TİME MARATON

Cartoon Network çocukları ve çizgi film meraklısı yetişkinleri bu bayram ekran başına çağırıyor. Dünya çapında büyük başarı elde eden ve Türkiye’de de ilgiyle izlenen çizgi film Adventure Time bayrama özel, Cumartesi 12:30 – 19:00 arasında Cartoon Network’te maceraseverleri bekliyor.
Adventure Time, bayram tatilinde kendisini çizgi film dünyasına teslim etmek isteyen büyük küçük herkesi Ooo Diyarı’nda eşsiz bir serüvene davet ediyor. Cartoon Network’ün sevilen çizgi dizisi Adventure Time, bayramın ikinci günü 26 Eylül Cumartesi saat 12:30 – 19:00 arasında izleyenlerinin karşısında olacak. Bayram özel kuşağında yayınlanacak Adveture Time maratonu ile ailece kendinizi müthiş bir maceranın içinde bulacaksınız.
En İyi Kısa Animasyon Programı dalında tüm rakiplerini geride bırakarak Emmy’nin sahibi olan Adventure Time, gizemli Ooo Diyarı’nı bir uçtan diğer uca kat eden, yol boyunca bu diyarın renkli insanları ile karşılaşan iki sıkı dost insan Finn ve köpek Jake’in maceralarını anlatıyor. Adventure Time’ı yeni sezonuyla hafta içi her gün saat 17:00’de Cartoon Network’te izleyebilirsiniz.

Cartoon Network hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli  ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
Leo PR/ Manolya Mansuroğlu
Tel: 0(212)373 40 18 /GSM: +90 530 500 3724
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com