Pressroom

Cartoon Network’ten çocuklara karne hediyesi İstinye Park’ta

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, yarıyıl tatili için İstinye Park’ta çocuklara özel bir program hazırladı. 23-31 Ocak tarihlerinde yapılacak etkinlikte, aileler çocuklarıyla birlikte dev sürpriz kutu Toon Machine’de hem eğlenecek hem de Cartoon Network’ün sevilen çizgi karakterleriyle tanışacaklar.
Karne sevinciyle yarıyıl tatiline çıkacak çocuklar, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün özel programıyla İstinye Park’ta çizgi film karakterleriyle tanışma ve Toon Machine ile hediyeleri “kapma” fırsatı yakalayacaklar.
23 – 31 Ocak tarihleri arasında İstinye Park’ta kurulacak olan Cartoon Network’ün dev sürpriz kutusu “Toon Machine” ve birbirinden eğlenceli aktiviteler, ailelere ve çocuklara eşsiz anılar yaratacak. “Toon Machine”e dev bir vinçle sarkıp çocuklarının yönlendirmesiyle hediye havuzundan sürpriz hediyeleri kapmaya çalışan aileler, çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkaracak. Çocuklar, Toon Machine’in yanı sıra Cartoon Network çizgi film karakterleriyle de tanışma imkânı yakalayacak. Hem çocuklar hem de büyükler bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacak.
 

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Bilgi için:
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24