Pressroom

Cartoon Network’ten Ücretsiz Mobil Uygulama: PowerPuff Girls Hikayeni Yarat

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün, yepyeni mobil uygulaması “Hikayeni Yarat” ile tüm çocuklar seçtikleri Powerpuff Girls karakterleriyle maceralarını oluşturabilir, seslendirebilir ve sevdikleriyle paylaşabilirler. Powerpuff Girls Hikayeni Yarat uygulamasını iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilinir.

Powerpuff Girls’ün yeni mobil uygulaması Hikayeni Yarat; yatmadan önce dünyayı kötülüklerden kurtarmak için mücadele veren Bloossom, Bubbles ve Buttercup’ın hikayesinden esinlenilerek oluşturuldu. Büyük küçük herkesin sevdiği bu süper tatlı kahramanlar, şimdi kendi hikayelerini oluşturmak isteyen tüm çocukları bekliyor.

Tüm aileyi eğlendiren “Hikayeni Yarat” uygulaması anne babaların çocuklarıyla birlikte hayal gücünü tetikleyen heyecanlı hikayeler yaratmasına olanak sağlıyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup’tan, kızların azılı düşmanı Mojo Jojo’ya kadar en sevilen kahramanlar ve kötü karakterlerin yer aldığı sahneleri, uygulamada istediğiniz gibi canlandırabilir, hikayenizi eğlenceli objelerle süsledikten sonra, daha da kişiselleştirmek için sesinizi kaydedebilir ve kendi animasyonunuzu seslendirebilirsiniz. Telefonunuza kaydedebileceğiniz hikayenizi ister e-posta, ister sosyal medya kanalları üzerinden takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Powerpuff Girls Hikayeni Yarat uygulaması iOS ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilenebilinir.

Powerpuff Girls yeni maceralar ile hafta içi her gün 15.30, hafta sonları ise 14.00’da Cartoon Network ekranlarında hayranlarını bekliyor.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-12yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 ve Powerpuff Girls yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.