Pressroom

Cartoon Network’ten miniklere yepyeni macera: We Bare Bears (Kafadar Ayılar)

Cartoon Network’ten miniklere yepyeni macera: We Bare Bears (Kafadar Ayılar)
Türkiye’de ilgi ile izlenen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, izleyicileri yepyeni bir çizgi film ile buluşturuyor. Üç sevimli ayının hikayesini anlatan We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hafta içi her gün saat 9:30’da minikleri ekrana davet ediyor.
Tüm dünyada ilgi ile izlenen Cartoon Network’ün yepyeni çizgi filmi We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hayal dünyalarına yeni renkler katmak için minikleri ekran karşısına bekliyor. En prestijli animasyon ödüllerinden Annie’ye sahip Daniel Chong tarafından hayata geçirilen film, insanların dünyasında kendilerine yer bulmaya çalışan 3 sevimli ayı kardeşin hikayesini ekrana taşıyor. Modern dünyada ayı olmanın kolay olmadığını anlatan, Cartoon Network Stüdyoları’nın en yeni animasyon komedi dizisi We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hafta içi her gün saat 17:30’da yayınlanıyor.

Boz, Panda ve Bozayı modern dünya konusunda oldukça bilgili 3 sevimli kardeş ayı. Biri selfie uzmanı, biri yemek kamyonu hayranı, diğeri ise internet ünlülerinin sıkı takipçisi. Ayıların en büyüğü Boz, kardeşlerinin hayata uyum sağlama girişimleri sürekli hayal kırıklığıyla bitmesine rağmen sonsuz iyimserliği ile kardeşlerine daima yol gösteriyor.
Bozayı’nın üzerinde seyahat eden Boz ve Panda’ya, yol boyunca en sevdikleri insan arkadaşları Chloe, şöhretiyle gösteriş yapan Nom-Nom isimli Koala ve komşuları Charlie nam-ı diğer Koca Ayak eşlik ediyor.

Cartoon Network hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli  ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.
Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Leo PR/ Manolya Mansuroğlu
Tel: 0(212)373 40 18 /GSM: +90 530 500 3724
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com