Brand: Cartoon Network

Media Releases

(showing 8 of 42 results)

Cartoon Network, Kral Şakir Oyun Zamanı filmini izleyenleri Dubai’ye götürüyor!

Cartoon Network, Kral Şakir Oyun Zamanı filmini sinemada izleyen bir aileyi Dubai’deki Cartoon Network Eğlence Parkı IMG’de üç günlük bir tatile davet ediyor.

Cartoon Network’ün yüzde 100 yerli yapımı Kral Şakir eğlenceyi sinemadan Dubai’ye taşıyor! Kral Şakir Oyun Zamanı filmini izleyen bir şanslı aile, Cartoon Network’ün Dubai’deki eğlence dolu dünyasında rüya gibi üç gün geçirecek. İlk filmiyle beyaz perdede yer alacak Kral Şakir’in özel içerikleri de Cartoon Network’te izleyicisi ile buluşacak.

Boomerang TV’nin efsane karakterleri Cartoon Network’te

Komedi ve maceranın buluştuğu Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını Boomerang Kuşağı ile kutluyor. Boomerang TV’nin en sevilen karakterlerinin bir araya geldiği bu özel kuşak ile Cartoon Network’ün renkli dünyası, daha da renkleniyor. Her gün 12.00’de Cartoon Network’te izlenebilecek Boomerang Kuşağı’nda; Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Mr. Bean, Scooby Doo  ve daha birçok çizgi film ile çocukları kahkaha dolu saatler bekliyor.

Ünlüler çocuklarıyla Cartoon Network’ün ‘Hayal Gücü Stüdyoları’nda buluştu

Cartoon Network’ün hayal gücünü geliştiren muhteşem dünyası, şimdi www.hayalgucustudyolari.com ile çocuklarla buluşuyor. Bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyen çocuklar, Cartoon Network dünyasına girip, çizgi film yapımının tüm süreçlerini deneyimleyebilme, kendi karakterlerini çizip, senaryolarını oluşturabilme, birbirinden eğlenceli, öğretici video ve şovları izleme imkanı buluyor. Cartoon Network’ün bu çok özel ve muhteşem dünyası, yarıyıl tatilinde Emaar Square Mall’da çocuklarla buluştu.

Çocuklar Cartoon Network Kış Festivali’yle Emaar Square’de Eğlenceye Doyacak!

Cartoon Network’ün sevilen çizgi film karakterleri; Anadolu Yakası'nın yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall’da kurulan dev platformda, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarla buluşuyor. 24 Aralık’a kadar devam edecek Cartoon Network Kış Festivali’nde çocuklar; Powerpuff Girls, Ben 10, Kral Şakir, Gumball ve Adventure Time kahramanları ile tanışmanın yanı sıra birbirinden eğlenceli aktivitelerle sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Cartoon Network’ten Çocuklara Yılbaşı Sürprizi

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network yeni yılı bol ödüllü bir yarışmayla kutluyor. 7-24 Aralık tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr adresinde, Cartoon Network’ün en sevilen çizgi filmleriyle ilgili sorulara yanıt verenler arasından seçilecek 50 kişi yılbaşı ödüllerinin sahibi olacak. İçinde sürpriz hediyelerin yer aldığı Cartoon Network yılbaşı hediye paketi,  Ben 10 bilgisiyar oyunu indirme kodları ve 1 ay geçerli TV+ üyeliği Cartoon Network web sitesinde kazananları bekliyor.

CARTOON NETWORK’ÜN YENİ YARIŞMA PROGRAMI BEN 10 MÜCADELE ZAMANI’NIN GALASINDA ÜNLÜLER GEÇİDİ

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in yepyeni yarışma programı “Ben 10 Mücadele Zamanı” ünlü oyuncu Sercan Badur’un eğlenceli ve enerji dolu sunumuyla 18 Kasım’da Cartoon Network’te başlıyor. Her Cumartesi saat 10:30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın galası,  ünlü isimlerin katılımıyla Kanyon sinema salonunda gerçekleşti. Büyük ilgi gören yarışma programı izleyenlerden tam not aldı.