Pressroom

Cartoon Network, Kral Şakir Oyun Zamanı filmini izleyenleri Dubai’ye götürüyor!

Cartoon Network, Kral Şakir Oyun Zamanı filmini sinemada izleyen bir aileyi Dubai’deki Cartoon Network Eğlence Parkı IMG’de üç günlük bir tatile davet ediyor.

Cartoon Network’ün yüzde 100 yerli yapımı Kral Şakir eğlenceyi sinemadan Dubai’ye taşıyor! Kral Şakir Oyun Zamanı filmini izleyen bir şanslı aile, Cartoon Network’ün Dubai’deki eğlence dolu dünyasında rüya gibi üç gün geçirecek. İlk filmiyle beyaz perdede yer alacak Kral Şakir’in özel içerikleri de Cartoon Network’te izleyicisi ile buluşacak.

Cartoon Network’ün ilk yerli yapımı Kral Şakir sinema perdesine sürprizlerle geliyor. 11 Mayıs’ta vizyona girecek olan Kral Şakir Oyun Zamanı sinema filmini izleyenler arasında yapılacak çekiliş sonucunda Cartoon Network, bir şanslı aileyi Dubai’de  eğlence dolu bir tatile gönderiyor. Cartoon Network Eğlence Parkının da yer aldığı IMG Tema Park’ı gezisi, 5 yıldızlı otelde konaklama ve içinde daha birçok süpriz barındıran üç gün sürecek eğlence dolu bu geziye katılmak isteyenler, sinema biletlerindeki kodu www.kralsakirletatile.com adresine girerek çekilişe katılma hakkını elde edecek.

Film beyaz perdede, özel içerikler Cartoon Network’te
Varol Yaşaroğlu ve Grafi2000 ekibinin hayat verdiği Kral Şakir, BKM iş birliğiyle beyaz perdede maceradan maceraya koşarken özel içerikleri de Cartoon Network’te izleyicilerle buluşuyor. Kral Şakir Oyun Zamanı filminin özel rap şarkısı Nakarat Yok’tan, röportajlara, fragmanlardan nasıl çizilir videolarına kadar tüm özel içerikler Cartoon Network ekranlarında, sosyal medya hesaplarında ve www.cartoonnetwork.com.tr’de yer alıyor.

 

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.
1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.