Brand: CNN International

Media Releases

(showing 4 of 4 results)

CNN INTERNATIONAL, TÜRKİYE’NİN MODERN İPEK YOLU ÜZERİNDEKİ ROLÜNÜ ANLATACAK

“İpek Yolu: Geçmiş, Bugün, Gelecek” programı, 30 Ocak Cumartesi günü saat 14.30’da yayınlanacak

CNN International, İpek Yolu: Geçmiş, Bugün, Gelecek belgeseli için Türkiye’ye geldi. Bursa, Ayvalık ve İstanbul’da çekimler yapan, aralarında TOFAŞ yönetimi ve Paramparça dizi ekibinin de olduğu isimlerle röportajlar gerçekleştiren kanal, Türkiye bölümünü 30 Ocak Cumartesi günü yayınlayacak.

BURSA VE AYVALIK’IN DEV FİRMALARI CNN INTERNATIONAL’DA

 

ofaş, Ana Gıda ve Olivos Ottoman şirketlerinin de tanıtıldığı “İpek Yolu: Geçmiş, Bugün, Gelecek” programı, 30 Ocak Cumartesi günü saat 14.30’da CNN International’da yayınlanacak

CNN International’ın İpek Yolu: Geçmiş, Bugün, Gelecek programı Türk ürünlerine olan küresel talebi karşılamak üzere oluşturulan modern İpek Yolu'nun üç farklı hikayesini anlatmak için Ayvalık’ın zeytinliklerinden İstanbul’un sokaklarına ve Bursa’nın otomobil fabrikalarına keyifli bir tur yaptı.

Tofaş Yönetim Kurulu Başkanı: ABD’ye otomobil ihraç etmek artık hayal değil

Dünyaca Ünlü Şef René Redzepi CNN International’da Türk Mutfağından lezzetler deniyor

Dünyanın vizyoner şefleri arasında yer alan CNN International’ın Culinary Journeys (Mutfak Yolculuğu) programının şefi René Redzepi bu ay Türk Mutfağının lezzetlerini tadacak. Türkiye’ye ilk kez gelen René Redzepi, Mehmet Gürs ile beraber İstanbul’da başlayan lezzet yolculuğunu Gaziantep’e kadar gidip baklava ile sonlandıracak.