Pressroom

Milano Moda Haftası’na Jeremy Scott’un Powerpuff Girls Koleksiyonu damgasını vurdu.

Milano Moda Haftası sıradışı bir defileye sahne oldu. Cartoon Network-Moschino işbirliği çerçevesinde popüler kültürün en ikonik markalarından ikisini, sevilen çizgi kahramanlar Powerpuff Girls ile ünlü moda tasarımcısı Jeremy Scott’u buluşturan koleksiyon izleyenleri heyecanlandırdı. Koleksiyon, Ocak ayında Türkiye de dahil tüm Moscino mağazaları, seçkin dükkanlar, butikler ve seçilmiş online platformlarda satışa sunulacak.

Powerpuff Girls, ünlü tasarımcı JeremyScott ile buluştu, süper kahramanlar Moschino’nun Bahar 2016 koleksiyonunun bir parçası olarak, Milano’daki Moschino moda gösterisinde podyuma çıktı. Milano Moda Haftası podyumunda, Powerpuff Girls’ten ilham alan baskılar, etekler, elbiseler, tozluklar, mayolar, örgü üstler ve ikonik yüzleri ön plana çıkartan çantalarla podyuma taşındı.

Tüm dünyada büyük ses getiren Powerpuff Girls-JeremyScott koleksiyonu ürünleri arasında eşarplar ve kadın aksesuarları da bulunuyor. Bahar 2016 koleksiyonu dünya genelinde Ocak ayından itibaren Türkiye de dahil olmak üzere Moschino mağazaları, seçkin dükkanlar, butikler ve seçilmiş online platformlarda bulunabilecek.

Powerpuff Girls, 1998 yılında ilk kez gösterildiği tarihten bu yana Blossom, Bubbles ve Buttercup adlarıyla, kız çocuklarını ve her yaşta kadını kadın gücünün orijinal bir temsilcisi olarak büyüledi. Okul işleriyle uğraşmak, kötü adamlarla savaşmak ve uyumadan önce dünyayı mutlaka kurtarmak bu süper kahramanların olmazsa olmazları arasında. Dünyanın her yerinden geniş bir hayran kitlesine sahip olan animasyon dizi, Cartoon Network ile bir kez daha hayat buldu.

Cartoon Network’te hayranlarıyla buluşacak Powerpuff Girls 2016 yılında yayın hayatına başlayacak

 

Moschino Hakkında

Moschino, 1983 yılında kurulan bir markadır ve uluslararası moda sahnesinde; yaratıcılık, ironi, eğlence ve şakacı bir yaklaşımla gücünü korumuştur.

Moschino stili, benzersiz, beklenmedik ve orijinal bir stil olarak her zaman için uluslararası pop müzik, rock yıldızları tarafından sevilmiş ve tercih edilmiş ve edilmektedir.

Moschino markasının sahibi Moschnio SpA’dır ve Aeffe SpA (1983’ten beri Moschino’nun sahibi) ile Sportswear International SpA (2006’dan beri SINV HOLDİNG S.p.A.) tarafından satın alınmıştır.

 

Cartoon Network Hakkında

Cartoon Network Firmaları (CNE) çok geniş bir tüketici ürünleri ve satış programları ağı kurmuş olarak, her kategoride uzun vadeli lisans ortaklıkları oluşturarak ve destekleyerek markalar oluşturmaktadır. Cartoon Network ve Adult Swim’in küresel markalama ve satış kolu olan kısım, kanalın Ben 10, Adventure Time, Regular Show, The Amazing World of Gumball, Powerpuff Girls gibi ödüllü orijinal programları, markaları ve karakterlerinin tüketici ürünü programlarını yönetmektedir. CNE aynı zamanda Lazy Town Entertainment ve PGA America’nın da gençlik için tek imtiyazlı küresel lisanslama aracısıdır.

Cartoon Network (CartoonNetwork.com), Turner Yayın Sistemi A.Ş.’nin, ABD’deki 6-11 yaş arası çocuklar için reklam destekli kablolu kanalıdır; ve çok sayıda platform aracılığıyla çocuklar ve aileler için ödüllü animasyonlar sunmaktadır. 192 ülkede, 370 milyon evden fazla yerde mevcut olan Cartoon Network, sosyal sorumluluk alanında kendi payına düşeni yerine getirmek için projeler geliştirmektedir. Bunlardan birisi de Kabadayılığa Son Ver; Ses Çıkar’dır.

Turner Yayın Sistemi A.Ş., bir Time Warner şirketidir; ve dünya genelinde tüketiciler için haberler, eğlence, animasyon ve genç yetişkinler için medya programları hazırlayıp TV ve diğer platformlar aracılığıyla yayınlamaktadır.

Tanıtım İçin İletişim

LeoPR / Manolya Mansuroğlu
Tel: (212)373 40 18 /GSM: +90 530 500 37 24
Manolya.mansuroglu@leopr-tr.com