Pressroom

PowerPuff Girls’ün ilk bölümü Web’de

#KızGücü

Cartoon Network’te yayına başlayacak PowerPuff Girls’ün ilk bölümü 22 Nisan Cuma günü kanalın web sitesinden yayınlanacak. PowerPuff Girls hayranları www.cartoonnetwork.com.tr adresinden çizgi filmin ilk bölümünü izleyebilecek.  Efsane çizgi dizi 25 Nisan’da ise Cartoon Network ekranlarında olacak.

PowerPuff Girls, Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın güzel şehirlerini zalimlerden korumak için mücadele ettikleri yeni maceralar ile Cartoon Network’te ekranlara dönüyor. Cartoon Network, çizgi dizinin hayranlarına bir sürpriz yaparak ilk bölümünü 22 Nisan’da web sitesinden yayınlıyor. PowerPuff Girls 22 Nisan’da www.cartoonnetwork.com.tr adresinde ilk bölümüyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls 25 Nisan’dan itibaren ise yepyeni maceralarla dolu bölümleriyle sadece Cartoon Network’te olacak.

#KızGücü

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.