Pressroom

PowerPuff Girls Oyuncakları Türkiye’de !

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi PowerPuff Girls muhteşem oyuncaklarıyla artık Türkiye’de. Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın çift taraflı oyun setleri,  birbirinden renkli interaktif peluşları ve daha birçok oyuncağı

Toyzz Shop oyuncak mağazalarında raflardaki yerlerini aldı.

Cartoon Network’te hafta içi 15:30 ve hafta sonları 14:00’da yayınlanan PowerPuff Girls şimdi birbirinden renkli, eğlenceli ve çok fonksiyonlu oyuncaklarıyla çocukların hayal gücünü tetikleyecek. PowerPuff Girls, tüm sevimlilikleriyle Toyzz Shop oyuncak mağazalarında sizleri bekliyor.

Çocuklar artık, sevilen PowerPuff Girls karakterlerini anahtarlık ile her yere taşıyıp, Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın yumuşacık peluşları ile oynayabilecek. PowerPuff Aura araç setleri ile dünyayı kurtarıp, yatak odasından laboratuvara dönüşen muhteşem oyun setiyle PowerPuff Girls sahnelerini canlandırabilecek. Aynı zamanda birbirinden sevimli ve yetenekli PowerPuff kızlarının interaktif peluşları ile seslerini kaydedip, söylediklerini tekrar etmesini sağlayabilecek.

Profesör Utonium ve efsane kötü karakter Mojo Jojo’nun da yer aldığı oyuncaklar çok sayıda özelliğe ve fonksiyona sahip. Özellikle çift taraflı oyun setleri, çocukların oynarken yaratıcı düşünmesini de destekleyecek.

thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.com.tr mikro sitesi 2 milyondan fazla ziyaret edilen Powerpuff Girls, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Çizgi dizinin aplikasyonu PowerPuff Yourself ile 8000’den fazla kişi kendi Powerpuff avatarını paylaştı. Powerpuff Girls yeni maceralar ile hafta içi her gün 15.30, hafta sonu ise 14.00’da Cartoon Network ekranlarında hayranlarını bekliyor.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-12yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 ve Powerpuff Kızları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
                                                                                                                                                         
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24