Pressroom

PowerPuff Girls yeni mobil uygulaması ‘Çevir Gitsin’ ile herkesi harekete geçiriyor

PowerPuff Girls fanları, çizgi dizinin ”Çevir Gitsin” uygulamasını telefonuna indirerek hareketi ve eğlenceyi her an yanlarında taşıyabilecek. Çevir Gitsin 31 Mart Perşembe’den itibaren iTunes’tan, 14 Nisan Perşembe’den itibaren ise Amazon & Google Play’den indirilebilecek. PowerPuff Girls’ün yeni maceraları ise 25 Nisan Pazatesi günü 17.30’da Cartoon Network ekranlarında olacak.

Çevir Gitsin (Flipped Out) tek bir uygulamada birleştirilmiş iki oyundan oluşuyor. Üçlü eşleştirme bilmecesiyle canavarları yok edebilir, macera yüklü bir savaş için cihazı döndürebilirsiniz. Oyunun her iki modunda da Blossom, Bubbles ve Buttercup olmak üzere üç kahraman olarak oynarken Townsville’i kötü adamlara karşı koruyacaksınız.

31 Mart Perşembe günü iOS’ta ve 14 Nisan Perşembe günü ise diğer mobil platformlar Amazon ve Google Play’den indirilebilecek olan Çevir Gitsin (Flipped Out); Steven Universe RPG, Attack the Light’ın da yaratıcılarından olan Grumpyface Studios tarafından geliştirildi.

PowerPuff Girls 25 Nisan Pazartesi günü saat 17:30’da yepyeni maceralarıyla Cartoon Network ekranlarında olacak. Blossom, Bubbles ve Buttercup dünyayı kötülüklerden kurtarmaya devam edecek.

Çevir Gitsin (Flipped Out) uygulamasının öne çıkan özellikleri:

1. İKİ FARKLI OYUN SEÇENEĞİ –
Hibrit bir oyun olmayan Çevir Gitsin (Flipped Out), iki müthiş oynama şekline sahip! Bilmece modunda zekanızı konuşturun ve aynı renkli yaratıkları patlatmak için bir araya getirin. Ya da birebir savaşlarda canavarlarla mücadele etmek için cihazı döndürün ve yumruklarınızı kullanın. Bir uygulamada iki oyun gibi!

2. CİHAZINI ÇEVİR OYUN DEĞİŞSİN
Dilediğiniz zaman bilmece ve macera modları arasında değişiklik yapmak için sadece cihazınızı çevirin. Özel olarak en sevdiğiniz modda oynayabilir ya da süper sinerji için akıl ve kas gücünüzü birleştirebilirsiniz.

3. TOWNSVILLE’İN SANA İHTİYACI VAR
Küçük minik Sea Buddy hayvanınızı gereğinden çok beslerseniz ne olur? Çok fazla SEA BUDDY’niz olur! Bu yepyeni Powerpuff macerasında, şehri bu minik sempatik yaratıklardan oluşan orduya karşı savunmak için Blossom, Bubbles ve Buttercup’a yardım edin.

4. ÜÇÜMÜZ HEPİMİZ İÇİN
Her iki modda da aynı anda Blossom, Bubbles ve Buttercup olarak oynayabilirsiniz! Zorlu mücadelelerin üstesinden gelmek için birleşin ya da daha fazla alanda savaşmak için ayrılın. Kötü adamları yok etmek için acı ve tatlı süper güçleri serbest bırakın! Çevir gitsin bir harika!

5. UÇUŞA GEÇİN
İstatiklerinizi yükseltmek ve cephanenize yeni güçler katmak için oyundaki stickerları toplayın. Her bir Powerpuff Kızının stickerlarını kişiselleştirerek en sevdiğiniz kombinasyonu bulun.

Cartoon Network Hakkında:
Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 8 -12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Ayrıntılı bilgi için:
Manolya Mansuroğlu-Leo PR
manolya.mansuroglu@leopr-tr.com
GSM: +90 530 500 37 24